IX edycja

Most do wiedzy

z Progress Project

Wrocław20-23 października 2020

Most do wiedzy z Progress Project

Opis

Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Ponieważ przez miasto przepływa 5 większych rzek: Odra i 4 jej dopływy - Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa, miasto składa się z wielu większych i mniejszych wysp i wysepek połączonych niespotykaną liczbą mostów (wg różnych źródeł ponad 100 mostów i kilkadziesiąt kładek), dzięki czemu Wrocław nabiera niepowtarzalnego uroku.

Wrocław to nie tylko rzeki, wyspy i mosty. Niedaleko od przepięknej starówki z późnogotyckim Ratuszem położony jest Ostrów Tumski - najstarsza część miasta, w której pierwsze ślady osadnictwa pochodzą z X wieku. Dla osób zainteresowanych późniejszą architekturą, z całą pewnością interesującymi miejscami będą: Hala Stulecia, Iglica, Panorama Racławicka i Hydropolis - muzeum wody. Wrocław posiada także dwa wysoko położone punkty widokowe, pozwalające na obejrzenie panoramy całego miasta - Wieża Widokowa Katedry i najwyższy punkt widokowy w Polsce, Sky Tower.


Mając na uwadze te wszystkie aspekty serdecznie zapraszamy do udziału w evencie Most do wiedzy, czyli jesiennej edycji szkoleń we Wrocławiu.

Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane moduły szkoleniowe, których tematyka została zaplanowana tak, aby każdy znalazł szkolenie odpowiednie dla siebie. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez najlepszych trenerów posiadających bogate doświadczenie praktyczne i dydaktyczne, dzięki czemu stwarzamy optymalne warunki do przyswojenia nowej wiedzy.

Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu, w którym będą odbywały się szkolenia, bądź innym, z którym współpracujemy. Dostępną bazę Hotelową mogą Państwo znaleźć tutaj: BAZA HOTELOWA. Wszystkie hotele posiadają specjalne cenniki dla naszych Klientów.


Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.
 

Mapa dojazdu

Wartość inwestycji

Informacja o PDU

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04