VI edycja

Rozwiń żagle

z Progress Project

Olsztyn7-9 lipca 2021

Rozwiń żagle z Progress Project

Opis

Mazury to wyjątkowy region, który tętni życiem za sprawą licznych i bardzo zróżnicowanych wydarzeń kulturalno - rozrywkowych. Wyróżnia się również pod względem bogactwa środowiska przyrodniczego, nie bez przyczyny Mazury znalazły się w gronie 14 najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Chcąc skorzystać z niezwykłych uroków tego zakątka Polski przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście zróżnicowanych modułów szkoleniowych. 

Mając na uwadze te wszystkie aspekty serdecznie zapraszamy do udziału w Letniej Edycji Szkoleń nad Mazurach pt. ,,Rozwiń Żagle”.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkadziesiąt zróżnicowanych szkoleń, których tematyka została zaplanowana tak, aby każdy znalazł szkolenie odpowiednie dla siebie. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez najlepszych trenerów posiadających bogate doświadczenie praktyczne i dydaktyczne, dzięki czemu stwarzamy optymalne podłoże do przyswojenia nowej wiedzy.

Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu, w którym będą odbywały się szkolenia, bądź innym, z którym nawiązaliśmy współpracę. Dostępną bazę Hotelową mogą Państwo znaleźć tutaj: BAZA HOTELOWA. Wszystkie Hotele posiadają specjalne cenniki dla naszych Klientów.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.

Mapa dojazdu

Wartość inwestycji

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Informacja o PDU

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04