VI edycja

Stolica rozwoju

z Progress Project

Warszawa25-27 listopada 2020

Stolica rozwoju z Progress Project

Opis

Zapraszamy na szkolenia organizowane w Warszawie, tętniącej życiem metropolii z niepowtarzalną historią. Warszawa nie tylko jest stolicą Polski, gdzie toczy się życie polityczne naszego kraju. Jest to największe miasto w Polsce, a do tego centrum życia gospodarczego Polski oraz jeden z najważniejszych w kraju ośrodków miejsko-przemysłowych. Obecnie w Warszawie jest prawie 1500 zarejestrowanych zabytków, setki miejsc pamięci, kilkadziesiąt muzeów, w tym pierwsze na świecie Muzeum Plakatu, interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego i jedyne w Europie Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.

 

 


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej jesiennej edycji szkoleń w stolicy Polski - Stolica Rozwoju Progress Project.
 

 

Przygotowaliśmy dla Państwa tematyczny pakiet szkoleń, których tematyka została zaplanowana tak, aby każdy znalazł szkolenie odpowiednie dla siebie. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez najlepszych trenerów posiadających bogate doświadczenie praktyczne i dydaktyczne, dzięki czemu stwarzamy optymalne warunki do przyswojenia nowej wiedzy.

Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu, w którym będą odbywały się szkolenia, bądź innym, z którym współpracujemy. Dostępną bazę hotelową mogą Państwo znaleźć tutaj: BAZA HOTELOWA. Wszystkie hotele posiadają specjalne cenniki dla naszych Klientów.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.

Mapa dojazdu

Wartość inwestycji

Informacja o PDU

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04