XIV edycja

Zdobywaj szczyty

z Progress Project

Zakopane8-11 grudnia 2020

Zdobywaj szczyty z Progress Project

Opis

 

Zakopane to Stolica Polskich Tatr oraz zimowa stolica Polski. Rokrocznie przybywa tutaj w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych kilka milionów osób. Atutami miasta jest położenie w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego, duża liczba miejsc noclegowych, ośrodków narciarskich, stoków oraz bliskość malowniczych Tatrzańskich szczytów. Tutejsze krajobrazy na długo pozostają w pamięci, a liczne lasy, stawy (w tym Dolina Pięciu Stawów i Morskie Oko), jaskinie i kaniony (np. w Dolinie Kościeliskiej) robią wrażenie na wszystkich. Doskonała infrastruktura narciarska sprzyja uprawianiu sportów zimowych, a liczne szlaki turystyczne imponują różnorodnością i pięknem.

Osoby, które preferują aktywne spędzanie czasu i nie boją się dużej ilości ruchu znajdą w okolicy mnóstwo rozmaitych szlaków o różnym poziomie trudności. Każdy bez problemu dotrze nad Morskie Oko, Halę Gąsięnicową czy na górę Nosal. Ale Ci bardziej ambitni i lepiej przygotowani też znajdą coś dla siebie, albowiem czekają na nich takie szczyty jak: Orla Perć, Rohacze albo Rysy. Jednak Zakopane to nie tylko zdobywanie szczytów i aktywny wypoczynek. Warto poświęci chwilę czasu aby przejść się po Krupówkach i skosztować góralskiej kuchni, zobaczyć Wielką Krokiew i wejść do Domu Do Góry Nogami.

Mając na uwadze te wszystkie aspekty serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji praktycznych szkoleń w Zakopanem  
pt. „Zdobywaj Szczyty”.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kilkadziesięciu szkoleń, których zakres tematyczny jest na tyle bogaty, że z całą pewnością każdy znajdzie odpowiednie dla siebie warsztaty. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów posiadających bogate doświadczenie praktyczne i dydaktyczne, dzięki czemu stwarzamy optymalne warunki do przyswojenia nowej wiedzy.

Za naszym poośrednictwem istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania w hotelu, w którym będą odbywały się szkolenia, bądź w innym hoteku, z którym współpracujemy. Dostępną bazę hotelową mogą Państwo znaleźć tutaj: BAZA HOTELOWA. Wszystkie hotele posiadają specjalne cenniki dla naszych Klientów.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.

Mapa dojazdu

Wartość inwestycji

Informacja o PDU

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04