Szkolenia z Maciejem Orłosiem Progress Project

 

      

Zapraszamy na trzy programy szkoleniowe prowadzone przez Macieja Orłosia

Maciej Orłoś - Ekspert Progress Project - Trener autoprezentacji i wystąpień publicznych. Prezenter telewizyjny, dziennikarz. Najbardziej rozpoznawalny jako gospodarz Teleexpressu, z którym związany był od 1991 roku. Pomysłodawca i prowadzący wielu programów telewizyjnych. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie z jakim prowadzi swoje programy. Maciej Orłoś, oprócz regularnego prowadzenia Teleexpressu ma na koncie wiele innych dokonań dziennikarskich. W latach 2001-2007 podawał wyniki polskiego głosowania podczas konkursu Eurowizji. Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie oraz galę 50-lecia TVP.

 

 

Szkolenia realizuje wspólnie z firmą Progress Project Sp. z o.o. która jest wyłącznym koordynatorem szkoleń otwartych i dedykowanych z jego osobą. Szkolenia odbywają się cyklicznie na terenie całego kraju.

Był m.in. współpomysłodawcą oraz prowadzącym cykle programów Oko w oko i A to Polska właśnie!, Trochę kultury, Pociąg do kultury. Od września 2008 do lipca 2009 prowadził teleturniej 300 procent normy. W latach 2001-2007 podawał wyniki polskiego głosowania podczas konkursu Eurowizji. Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie oraz galę 50-lecia TVP. Obecnie współprowadzi z Anną Karną program Nie ma jak Polska.

Maciej Orłoś prowadzi treningi medialne oraz szkolenia z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Maciej Orłoś zbierał od 1999 roku. Uczestniczył – jako wykładowca – w kilkuset szkoleniach, głównie dla ludzi biznesu.

 

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04