Olsztyn 
z Progress Project

Opis miasta

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego, miasto stanowiące ważny węzeł komunikacyjny regionu i świetną bazę wypadową na Mazury. Zabytki architektoniczne miasta nad Łyną (Wysoka Brama, Rynek Staromiejski, Bazylika św. Jakuba) świadczą o jego długiej i bogatej historii. Mówi się, że to w Olsztynie zaczyna się wiosna. To właśnie w tym mieście Mikołaj Kopernik ustalił, kiedy następuje równonoc wiosenna, a co za tym idzie, kiedy jest pierwszy dzień wiosny. Dlatego też, jeżeli chodzi o szkolenia Olszyn jest bardzo dobrym wyborem.
W krużganku Zamku Kapituły Warmińskiej, w którym mieszkał i pracował, znajduje się “przyrząd”, za pomocą którego astronom dokonywał pomiarów - wystarczyła pomalowana na biało ściana, promienie słoneczne i dość spora cierpliwość. W pobliżu zamku stoi “Ławeczka Kopernika“, a w pięćsetną rocznicę jego urodzin w mieście powstało Planetarium – to drugie największe planetarium w Polsce. Na kopule olsztyńskiego Planetarium prowadzone są seanse full-dwon za pomocą nowocześniejszego
cyfrowego systemu projekcyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zaplanowanych przez nas szkoleń w Olsztynie.

Olsztyn to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce, otoczone licznymi jeziorami i lasami. W samych granicach miasta znajduje się aż 11 jezior, w tym Jezioro Krzywe, a dodatkowo przpływa tędy rzeka Łyna, która wraz z dopływem Wadągiem tworzy malownicze przełomy. Latem Łyna chętnie wykorzystywana jest przez miłośników kajakarstwa do organizacji różnego rodzaju spływów. Poza tym w Olsztynie liczne są szlaki piesze i trasy rowerowe biegnące przez okoliczne parki i lasy. 


Pod opisem znajduje się spis obiektów hotelowych oraz oferta szkoleń otwartych organizowanych w Olsztynie. Oferujemy usługę pośredniczenia w rezerwacji i zakwaterowaniu w tych hotelach, jak i innych obiektach, z którymi współpracujemy.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.

Hotele i miejsca szkoleń

 • Szkolenie online Wirtualna sala Progress Project 
  • Bez wychodzenia z domu
  • Kameralne grupy
  • Indywidualne podejście
  • Szkolenia są gwarantowane
  więcej
 • Hotel Omega Olsztyn*** 
  • pokój 1-osobowy - 220 PLN/doba
  więcej
 • Pokaż wszystkie obiekty

Szkolenia w Olsztynie

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04