Wrocław 
z Progress Project

Opis miasta

Wrocław stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położony u podnóża Sudetów, nad rzeką Odrą, poprzecinany jej licznymi dopływami i kanałami, jest wyjątkowym miastem 12 wysp i ponad stu mostów.

Wybierając się na Ostrów Tumski przenieść się można w czasy wczesnego średniowiecza. Zachował się tu w doskonałym stanie jeden z najpiękniejszych w Europie zespołów architektury sakralnej. Zabytkiem z tego okresu jest także wrocławski Ratusz zaliczany do najwspanialszych budowli gotyckich w Europie Środkowej. Jednym z największych w Polsce barokowych wnętrz, jakie zachowało się do naszych czasów, jest Aula Leopoldyńska mieszcząca się w osiemnastowiecznym gmachu Uniwersytetu. W centrum miasta rozpościera się założony w XVIII wieku Park Szczytnicki, w którym rośnie ponad 370 gatunków drzew i krzewów oraz znajduje się oryginalny Ogród Japoński. Nie mniej wspaniałym miejscem spacerów jest Ogród Botaniczny, a także Ogród Zoologiczny, założony w 1865 roku.

Trudno ominąć Halę Stulecia, Iglicę, Panoramę Racławicką i Hydropolis - muzeum wody. Wrocław posiada także dwa wysoko położone punkty widokowe, pozwalające na obejrzenie panoramy całego miasta - Wieża Widokowa Katedry i najwyższy punkt widokowy w Polsce, Sky TowerKulturalną wizytówką miasta stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu. Największy z nich to Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans. To we Wrocławiu odbywają się: Festiwal Jazz nad Odrą, Dni Muzyki Starych Mistrzów, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Międzynarodowe Zaduszki Jazzowe, Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora i Małych Form Teatralnych, Międzynarodowy Festiwal Dialog Wroclaw. Słynne już w Europie stały się monumentalne przedstawienia operowe organizowane we wrocławskiej Hali Ludowej.


Poniżej znajdą Państwo zestawienie hoteli, z którymi współpracujemy w trybie ciągłym i listę zaplanowych szkoleń otwartych. Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu, w którym będą odbywały się szkolenia. Pomagamy również w rezerwacji miejsc hotelowych w innych obiektach.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranego szkolenia, wystarczy kliknąć jego tytuł.

Hotele i miejsca szkoleń

 • Szkolenie online Wirtualna sala Progress Project 
  • Bez wychodzenia z domu
  • Kameralne grupy
  • Indywidualne podejście
  • Szkolenia są gwarantowane
  więcej
 • Wrocław - Hotel Novotel**** & Ibis Centrum*** 
  • pokój 1-osobowy - 285 PLN/doba
  • pokój 2-osobowy - 325 PLN/doba
  • Parking - 40 PLN/doba
  więcej
 • Pokaż wszystkie obiekty

Szkolenia we Wrocławiu

Kontakt

Progress Project Sp. z o.o.
ul. Światowa 22
02-229 Warszawa
fax.22 460 46 04